We wtorek 23 kwietnia w hali sportowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej odbył się III KOŁOBRZESKI DZIEŃ SPORTU OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI na który zostały zaproszone nasze przedszkolaki. Zawody organizowane były przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy "Okruszek".

Podczas uroczystego otwarcia powitali wszystkich uczestników i zaprosili do wspólnej zabawy. Zadaniem uczestników było pokonanie toru przeszkód według własnych możliwości bez ograniczeń czasowych. Dzieci bardzo chętnie przystąpiły do wykonywania ćwiczeń, zawodnicy dali z siebie wszystko i włożyli dużo zaangażowania. Na zakończenie wszystkim uczestnikom wręczyli medale, dyplomy, a publiczność biła wielkie brawa. Celem imprezy jest wspólna integracja środowiska osób z różnymi niepełnosprawnościami. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i mile spędzony czas.