Informujemy, że rozstrzygnięto ogłoszony w naszym przedszkolu z okazji obchodów Dni Kołobrzegu konkurs fotograficzny. Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia pod tytułem "Moje miasto Kołobrzeg w obiektywie".

Uroczyste pożegnanie przedszkola grupa Sówki - galeria foto.

Uroczyste pożegnanie przedszkola grupa Motylki - galeria foto.

W poniedziałkowe popołudnie w naszym przedszkolu odbył się piknik dla dzieci i ich rodziców. Na gości czekało wiele atrakcji m.in. dmuchane zjeżdżalnie, kot w worku, zabawy sportowe oraz występy dzieci.

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyła się kolejna edycja Spartakiady Przedszkolaków. Wychowanie przez sport to ważny element w pracy z dzieckiem. Zachęcanie do aktywności fizycznej i rozwijanie zainteresowań sportem oraz doskonalenie sprawności fizycznej to cel organizowanego przedsięwzięcia.

W Kołobrzegu odbyło się Święto 12 Dywizji Zmechanizowanej oraz 12 Pułku Logistycznego w Kołobrzegu, w którym uczestniczyły dzieci z grupy "Żabki".

Popularne powiedzenie "W zdrowym ciele, zdrowy duch", jest nam wszystkim dobrze znane. Więc nic dziwnego, że "Wie to każdy zuch". Główne cele projektu to: promowanie aktywności ruchowej poprzez zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe; kształtowanie postaw prozdrowotnych z wykorzystaniem niekonwencjonalnych przyborów; profilaktyka wad postawy w toku zabaw ruchowych z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku.

Grupa "Żabki" wybrała się do Regionalnego Centrum Kultury im. Z. Herberta na wernisaż wystawy Oliwii Jelińskiej - Sztuka Yakotaka pt. "78-100 Digital Stories".

Nasze przedszkole wzięło udział w Przeglądzie Marynistycznym pt. "Piracka Przygoda" organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 4 w Regionalnym Centrum Kultury. Przedstawicielami naszego przedszkola były dzieci z grup "Motylki" i "Sówki", które wykonały taniec pt. "Pirackie tango".

Z okazji Dnia Rodziny dzieci z grupy "Żabki" zabrały swoich rodziców do krainy baśniowych opowieści podczas spektaklu "Całkowicie zakręcona Akademia Pana Kleksa".