Zgodnie z tradycją w środę 6 grudnia uroczyście obchodziliśmy w przedszkolu mikołajkowe święto. W dniu Mikołajek nasze przedszkolaki zamieniły się w pomocników Mikołaja i przyszły do przedszkola w czerwonych czapeczkach - ubrani na czerwono. Imprezę rozpoczęła inscenizacja pt. "Powitanie Mikołaja przez dzieci z całego świata" przygotowaną przez rodziców z grupy Tygrysków. Były zadania do wykonania przyniesione przez elfa- pomocnika. Dzieci pięknie zaśpiewały piosenkę i i zatańczyły taniec specjalnie dla niego.

Mikołaj był zachwycony i rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Dziękujemy kochany Mikołaju, że nie zapomniałeś o nas! Dziękujemy za wszystkie wspaniałości i wprowadzenie nas w czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia!