W roku szkolnym 2023/2024 grupa Tygryski bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Gramy Zmysłami". Głównym celem tego projektu jest kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci. Poszerzenie i wzbogacenie wiedzy na temat integracji sensorycznej i stymulowaniu wszystkich zmysłów podczas zabaw i sytuacji edukacyjnych. Udział w projekcie rozpoczął się od październikowego zadania "Spacer sensoryczny". Została wykonana ścieżka sensoryczna, która przygotowana była z materiałów przyrodniczych: liści, kasztanów, żołędzi, szyszek.

Zadaniem dzieci było doświadczenie przyrody za pomocą zmysłu, wzroku, dotyku, węchu i słuchu. Dzieci przyglądały się darom jesieni określając ich kształt, wielkość, kolor, co jest miękkie, delikatne, a co kłujące. Dzieci na końcu boso przechodziły po kolejnych elementach ścieżki.