Jagódki wzięły udział w Międzynarodowym Dniu Kropki. Przy okazji tego święta, dzieci obejrzały film edukacyjny przedstawiający genezę Dnia Kropki, doskonaliły umiejętności matematyczne przeliczając liczbę elementów w zbiorach.

Doskonaliliśmy również swoją spostrzegawczość szukając w sali elementów okrągłych (kropek). W tym dniu nasze przedszkolaki przyszły ubrane kropeczkowo, dzięki czemu udało nam się zrobić super sesje zdjęciową nawiązującą do obchodzonego święta. Dzielne przedszkolaki wykonały również przepiękne pracę plastyczne ćwicząc przy tym motorykę małą. Na ścianie zawisły kolorowe tęcze wyklejone kropeczkami z plasteliny. Za zaangażowanie i pracę włożoną przez dzieci w zajęcia Międzynarodowego Dnia Kropki Jagódki otrzymały dyplomy.