Każdego dnia muzyka i taniec towarzyszy przedszkolakom. Jednak to właśnie 29 kwietnia jest Światowy Dzień Tańca w którym warto jeszcze bardziej podkreślić i wzmocnić kulturę tańca wśród dzieci, a że w tym roku ten dzień przypadł
w sobotę w naszym przedszkolu odbył się we wtorek 25.04.2023 r.

Specjalnymi gośćmi była jedna z naszych mam przedszkolaka Anna Bednarek i jej partner taneczny- wieloletni tancerz, instruktor, choreograf Kacper Gajkowski. Wspólnie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne; prezentując: walc angielski, walc wiedeński, quicstep, bachata. Dzieci zorientowały się ile pracy i wysiłku wkładane jest w każdy zatańczony taniec jednak wszystkie wykony wzbudzały w nas niesamowity zachwyt, a gromkie brawa były najlepszym dowodem. Spotkanie zakończyliśmy wspólna taneczna zabawą „schocollade”.

Wspólnie spędzony czas na dłużej pozostanie w naszych sercach a dzieci zostały zaczarowane taneczna pasją. Jeszcze raz dziękujemy Ania Bednarek, Kacper Gajkowski.