W środę 26 kwietnia 2023 roku w hali sportowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej odbył się II KOŁOBRZESKI DZIEŃ SPORTU OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI na który zostały zaproszone nasze przedszkolaki. Zawody organizowane były przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy "Okruszek".

Uroczyste otwarcie dokonała prezydent miasta Anna Mieczkowska i dyrektorzy placówek. Witając uczestników życzyli dobrej zabawy. Każda drużyna miała za zadanie pokonać tor z przygotowanymi konkurencjami sportowymi. Wszyscy bardzo chętnie przystąpili do wykonywania ćwiczeń, zawodnicy dali z siebie wszystko i włożyli dużo zaangażowania. Na zakończenie dla uczestników czekały medale i wielkie brawa. Celem imprezy jest wspólna integracja środowiska osób z różnymi niepełnosprawnościami.