21 czerwca 2022 grupa Misie wybrała się na wycieczkę autokarową do Dygowa, gdzie znajduje się Gospodarstwo pszczelarskie Miodowy Raj. Prowadzone przez aktualnych właścicieli istnieje od 1975 r. Jest to działalność wielopokoleniowa, która od samego początku rozwija się na terenach województwa zachodniopomorskiego.

Podczas spotkania przeprowadzona została prelekcja na temat pszczelarstwa i roli pszczół w przyrodzie. Następnie dzieci zwiedzały pasiekę, degustując miody i mile spędzając czas na placu zabaw. Dzieci mogły zobaczyć miniskansen pszczelarski, który powstał w 2013 r. Znajdują się tam miodarki, podkurzacze, ule, prasy do wosku, które pokazują nam historię pszczelarstwa i obrazują na czym polega zawód pszczelarza dawniej i dziś. Każde dziecko dostało od właścicieli mały słoiczek miodu który mogło zabrać do domu.