W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, w naszym przedszkolu realizowane są różnego rodzaju działania. W ostatnim czasie dzieci miały okazję uczestniczyć w akcji "Narodowe Czytanie". 


Konkurs ogólnopolski "Bajkowa zakładka do książki"

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że ogólnopolski konkurs plastyczny „Bajkowa zakładka do książki”, organizowany przez nasze przedszkole, został rozstrzygnięty! Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Po długich naradach jury konkursowe wybrało zwycięskie prace. Dla przypomnienia prace były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

  • pierwsza - dzieci 5 lat
  • druga - 6 lat

Oto lista zwycięzców, wraz z nagrodzonymi pracami:

  • WIKTOR W. - lat 5, Publiczne Przedszkole Nr 9 im. Jasia i Małgosi w Radomsku
  • NATALIA W. lat 6, Przedszkole Miejskie Nr 12 w Zamościu.

Nagrody i dyplomy zwycięscy otrzymają pocztą. Nagrody ufundowane są przez Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Dyplomy za udział i przygotowanie podopiecznych zostaną przesłane drogą mailową do samodzielnego wydruku. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.