Mama i Tata ileż te słowa mają w sobie treści. Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa- nasze pierwsze radości, zabawy, marzenia, tęsknoty. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że dali nam najpiękniejszy dar- życie.

Jak co roku przedszkolaki z grupy "Żabki" świętowały "Dzień Rodziny". Dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć oraz serce, co dzięki nim bije, a także za ojcowski autorytet. Przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc w oczach najbliższych wzruszenie i dumę. Na koniec programu artystycznego wręczyły rodzicom przygotowane upominki. Spotkanie z rodzicami zakończyło się wielkim wzruszeniem.

"Dzień rodziny" to wyjątkowy czas dla rodziców i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim czas, który mogą spędzić tylko ze sobą, z dala od codziennych zmartwień.