Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku - to Święto Rodziny. Ta wyjątkowa uroczystość w grupie Motylki obyła się 23 maja. Nasze przedszkolaki zaprezentowały swoim rodzicom montaż słowno - muzyczny.

Piękne wiersze, przeplatane piosenkami dopełniły humorystyczne scenki, w której "Mamy samochwały" tak głośno chwaliły swoje dzieci, aż je obudziły śpiące w wózeczkach, natomiast "Tatusiowie" opowiedzieli nam, jak wiele mają spraw na głowie, opiekując się dziećmi. Uwieńczeniem spotkania było podziękowanie rodzicom za trud ich wychowania wyśpiewany w piosence "Dziękuję Mamo, dziękuję Tato". Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach.