W grudniu w naszym przedszkolu odbył się kiermasz Bożonarodzeniowy, na którym można było zakupić smakołyki kuchni polskiej, różnorodne wypieki jak i również piękne stroiki i ozdoby świąteczne. Dochód ze sprzedaży został przekazany na zakup najpotrzebniejszych rzeczy do kołobrzeskiego hospicjum.

Dnia 7 lutego pani dyrektor wspólnie z reprezentantami naszego przedszkola przekazała zakupione dary (ciśnieniomierze, środki czystości oraz produkty higieniczne) na ręce pracowników hospicjum. Wszystkim osobom, które zechciały zakupić rzeczy na naszym kiermaszu serdecznie dziękujemy. Każda przekazana złotówka okazała się ogromną pomocą dla podopiecznych hospicjum. Jednocześnie zachęcamy ciągłej pomocy kołobrzeskiemu hospicjum, a także do udziału w piknikach i kiermaszach organizowanych przez nasze przedszkole.