"Choć święta już za nami, to występem z Jasełkami, chcemy dziś wam podziękować, że jesteście razem z Nami (…)" Jasełka w naszym przedszkolu mają wieloletnią tradycję, a w wykonaniu przedszkolaków nabierają szczególnego wdzięku.

W tym roku były jeszcze bardziej uroczyste i wyjątkowe ze względu na podwójną uroczystość. Dzień Babci i Dziadka. Wnuczęta uczciły święto recytując wiersze i śpiewając piosenki. Dzieci wcieliły się w rolę małych aktorów. Był Józef, Maryja anioły śnieżynki, pastuszkowie oraz trzej królowie. Wszyscy cieszyli się z narodzin małego Jezusa w żłóbku. Scenografia i kolorowe stroje sprawiły, babcie, dziadkowie oraz zaproszeni rodzice z zainteresowaniem słuchali przedszkolaków. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane upominki swoim kochanym bliskim. Wszyscy zostali zaproszenia na kawę herbatę oraz ciasto. Występ napawał optymizmem, a uśmiechy zachowane zostały na pamiątkowych zdjęciach. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji poczęstunku.