Hu hu ha hu hu ha nasza zima nie jest zła i tym hasłem Tygryski zaprosiły rodziców na występ pt. "Tygryskowa zima" dzieci pięknie zaśpiewały i zatańczyły zimowo – świąteczne piosenki i pastorałki. Nie obyło się bez wielkich braw i chwil wzruszeń. Po występie wszyscy udaliśmy się do sali, gdzie odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców.

Zajęcia otwarte to spotkanie, dzięki którym rodzice mogą zobaczyć, jak funkcjonuje dziecko w grupie przedszkolnej. Dobrze jest, gdy mama lub tata uczestniczy w takich spotkaniach. W ten sposób wzmacniamy więzi rodzinne i poczucie wartości naszych pociech. Dajemy sygnał naszym dzieciom, że to co robią codziennie w przedszkolu jest dla nas ważne. Tematem zajęć były - Maski karnawałowe. Dzieci wraz z rodzicami, wykonywały kolorowe, pomysłowe maski na zbliżający się karnawał. Prace wyszły zachwycająco.