W naszym przedszkolu w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia ostał zorganizowany wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny pod hasłem "Choinka moich marzeń". W konkursie mogli wziąć udział dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami. Uczestnicy rodzinnie mieli przygotować pracę plastyczną dowolną techniką, formatu A4.

Tuż po Świętach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. Dziękujemy wszystkim dzieciom wraz z rodzicami, którzy podjęli się tego wyzwania i wykonali pracę plastyczną. Rodzice i dzieci zaskoczyli nas pomysłowością oraz kreatywnością.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom i dziękujemy dzieciom oraz rodzicom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę.

Mamy nadzieję, że kolejne konkursy w naszym przedszkolu będą się cieszyły również dużym zaangażowaniem.