W Regionalnym Centrum Kultury, jak co roku, odbył się Przegląd kolęd i Pastorałek w wykonaniu dzieci z kołobrzeskich placówek przedszkolnych. Widowisko organizuje Przedszkole Miejskie nr 8 z Kołobrzegu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzeg. Na scenie wystąpiło łącznie 244 przedszkolaków z 10 placówek. Świątecznej atmosfery dodawał piękny wystrój na scenie, było kolorowo i bajecznie.

Dzieci 6 letnie z naszego przedszkola zaprezentowały swoje umiejętności i wykonały taniec z lampionami i szarfami do piosenki "Mario, czy Ty wiesz…" Międzyprzedszkolny Przegląd miał również charakter charytatywny. Placówki przygotowują paczki dla różnych instytucji i osób potrzebujących wsparcia w świątecznym czasie. Nasze przedszkole wspiera w tym roku Hospicjum w Kołobrzegu. Videorelacja z wydarzenia będzie dostępna w telewizji kablowej w okresie świątecznym.