Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. 25 listopada przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy z nich był wyjątkowy.

W tym wesołym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji. Wszystkie grupy w naszym przedszkolu odwiedził wyjątkowy gość – MIŚ. Zaprosił dzieci do wspólnej zabawy, poczęstował swoim przysmakiem – miodkiem i zostawił upominki dla wszystkich przedszkolaków. Dzieci zaśpiewały mu Sto lat sto lat…. I przygotowały piękne rysunki w prezencie. Dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom.