Światowy Dzień Seniora to symbol pamięci i wdzięczności kierowany do ludzi, którzy urodzili się w ubiegłym wieku. Jego celem jest integracja środowiska osób starszych oraz umocnienie więzi międzypokoleniowych. Dzień Seniora to doskonały powód, aby na co dzień pamiętać o ludziach starszych i ich rodzinach. Przedszkolaki z Grupy Tygryski w ramach projektu czytelniczego "Magiczna Moc Bajek" zorganizowały akcję "Herbatka dla Seniora".

W akcję włączyły się dzieci z całego przedszkola, które wraz z rodzicami przynosiły różnego rodzaju herbaty. Tygryski wraz z Paniami przekazały zebrane herbaty do Kołobrzeskiego Hospicjum, aby umilić Seniorom długie jesienne wieczory. Wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom serdecznie dziękujemy za włączenie się w zbiórkę.