5 listopada obchodzone jest jedno z najsympatyczniejszych świąt - Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Wybrana data nie jest przypadkowa - jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek - Walta Disneya. Dlatego czwartek 3 listopada był okazją, aby przypomnieć dzieciom ulubionych bajkowych bohaterów, zanurzyć się w świat magicznych historii i zainspirować dzieci do wspólnej zabawy w "bajkowym wymiarze".

Dzieci tego dnia przybyły do przedszkola przebrane w piękne bajkowe stroje. Nasze przedszkolaki bardzo dobrze znają bajki i świetnie radziły sobie z zadaniami, które czekały na nie tego dnia. Na bajkowym balu wszyscy bawili się doskonale, a każda grupa otrzymała słodkie prezenty za piękne przebrania.