"Dzień Uśmiechu dzisiaj mamy, więc wesołe buźki mamy! Każdy mały człowiek wie jak należy witać dzień." W grupie "Jagódki" Dzień Uśmiechu staramy się mieć codziennie!

Tego radosnego dnia przedszkolaki starały się zachować dobry humor i uśmiech na twarzy. W naszej grupie na dzieci czekało wiele zabaw i pląsów przy muzyce do którego biletem wstępu był uśmiech od ucha do ucha, były zabawy z chustą animacyjną oraz kolorowymi piłeczkami. Przedszkolaki wykonały karty pracy, gdzie łączyły ze sobą uśmiechnięte twarze dzieci oraz pomalowały na żółto uśmiechniętą buzię. Oczywiście w zabawach na świeżym powietrzu również towarzyszyły Nam szczere uśmiechy. Na zakończenie zajęć w podziękowaniu za aktywny udział "Jagódki" otrzymały od swoich Pań dyplomy.

Był to dzień pełen radości i wesołej zabawy. Wszystkim Przedszkolakom życzymy, aby uśmiech gościł na ich twarzy zawsze, nie tylko od święta.