To kolejna z akcji przeprowadzanych w naszym przedszkolu mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach. Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu dzieci wysłuchały informacji na temat zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Dowiedziały się, że Internet stanowi źródło pozyskiwania wiedzy.

Wyjaśniliśmy sobie - co to jest Internet, jakie ma możliwości oraz jakie urządzenia są potrzebne do tego, żeby móc korzystać z Internetu. Dzieci oglądały bajki na projektorze i kliszach filmowych(urządzeniach z dawnych lat). Celem zajęć było zapoznanie dzieci z zagrożeniami wynikającymi z korzystania z Internetu. Dzieci wykonały również grupowe prace plastyczne o tematyce związanej z bezpiecznym Internetem.

W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!!