W piątek 30 października przedszkolaki z grupy Motylki spędziły cały dzień na zabawach o tematyce cukierkowo-dyniowo-halloweenowej. Przedszkolaki zaprezentowały ciekawe stroje podczas zabawy. Dzieci miały do wykonania różnorodne zadania, a po ich wykonaniu miały szanse na zdobywanie punktów. Punktami były oczywiście cukierki.

Przedszkolaki stworzyły min. "pajęczynę marzeń", tańczyły na gazetach z balonami, szukały ukrytych w sali skarbów, ścigały się z dyniami na miotłach, bawiły się w kalambury, tańczyły z miotłami, zjadały jabłuszka zawieszone na sznurkach, malowały balony. Zabawa była wyśmienita! Co potwierdzają zadowolone buźki na pamiątkowych zdjęciach. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji poczęstunku.