Misie wybrały się na wycieczkę autokarową do miejscowości Żelimucha. Znajduje się tam gospodarstwo agroturystyczne "Zielona Farma", które zachwyca swoim pięknem przyrody. W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego – "Piękna Nasza Polska Cała", dzieci miały okazję wziąć udział w zajęciach pt. "Pieczony ziemniak" i poznać jesienne prace w polu.

Przedszkolaki uczestniczyły w tradycyjnych wykopkach, a zebrane ziemniaki samodzielnie przygotowały do upieczenia w ognisku. Dzieci zwiedziły gospodarstwo oraz zwierzęta, takie jak: koziołki, osły, owce, indory, gęsi, kaczki, kury, emu, świnki i konie. Na koniec wykonały ziemniaczanego stworka. Pieczone ziemniaki były przepyszne, a nasza wycieczka pełna wrażeń.