"Ukryta Kraina" to niezwykłe miejsce, w którym każdy może zostać magikiem, a zaczarowana różdżka ożywia napotkane interaktywne postaci i zwierzęta. Nasze Misie wybrały się do tej wspaniałej krainy i wspólnie bawiły się w świecie magii i fantazji. Dzięki wypowiedzianemu zaklęciu "Hokus Pokus, Abrakadabra!" dzieci mogły otwierać tajemne drzwi i zmieniać kolor chmur.

Ale to nie wszystko! Poznały także ogromnego krokodyla, Panią Mysz oraz Dziką Małpkę, która płatała im figle. W "Ukrytej Krainie" były również żywe zwierzęta, tj. króliki miniaturki, morskie smoki, lamparcie gekony, wielkie ślimaki oraz złota rybka. Ta niezwykła przygoda to doskonała okazja do wspólnej zabawy i nauki. Dzieciom tak bardzo się podobało, że obiecały tu jeszcze wrócić, tym razem z rodzicami.