Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi, współpracy i talentów. Motywem przewodnim jest kropka, dlatego dzieci grupy Misie tego dnia miały na sobie ubiór w kropeczki. Zajęcia rozpoczęły się od filmu na tablicy multimedialnej o dziewczynce imieniem Vashti, która nie potrafiła docenić swoich umiejętności. Na szczęście napotkała na drodze osoby, które pomogły jej uwierzyć w siebie.

Podczas zajęć dzieci mogły przekonać się, jak ważna jest obecność każdego z nas, nasze wsparcie i pomoc. Misie współpracowały ze sobą w różnych zadaniach i świetnie się przy tym bawiły. Powstały piękne kropkowe dzieła - poprzez malowanie farbami, konstruowanie przy stoliku, a także wyklejanie kropeczkami Foto-budki. Ten dzień sprawił wszystkim mnóstwo radości i zostanie w naszych pamięciach na długo.