Pierwsze dwa tygodnie w grupie tygrysków były wyjątkowe, był to czas pełen wrażeń i emocji. Adaptacja dzieci w przedszkolu przebiega bardzo pomyślnie. Poznając swoje przedszkole i Panie dzieci nabierają odwagi, zaufania, oswajają się z nowym otoczeniem. Dzięki temu czują się bezpieczne i coraz łatwiej rozstają się z rodzicami.

Tygryski chętnie uczestniczyły w zajęciach plastycznych i zabawach ruchowych. Poznały zasady bezpieczeństwa i wybrały się na pierwszą wycieczkę dookoła przedszkola. Było dużo uśmiechu i fajnej zabawy. Pogoda dopisywała więc tygryski spędzały dużo czasu na przedszkolnym placu zabaw.

Pierwsze wielkie święto za nami – 15 września obchodziliśmy „ Dzień Kropki’’. Ten dzień był okazją do świetnej zabawy i poznania historii dziewczynki, która nie ma wiary we własne możliwości. Tygryski gościnnie obejrzały bajkę w grupie Misiów. Dowiedziały się jak ważne w życiu jest dostrzeganie własnych talentów, nawet tych najmniejszych. Tego dnia było dużo kolorowych kropek, a dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia w kropkowej foto – budce. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.