W dniu 21-22.06.2021r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Turnieju Piłkarskim Przedszkolaków zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 7 w Kołobrzegu.

Przedszkolaki oglądały występ taneczny w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 7 a następnie odbył się turniej piłki nożnej przedszkoli. Nasza drużyna rozegrała jeden mecz i udało nam się strzelić jedną bramkę, a stracić dwie. Na zakończeniu turnieju wszystkie przedszkola otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, a zawodnicy indywidualni dyplomy i słodycze.

Turniej dostarczył przedszkolakom wielu wrażeń i przeżyć, pozwolił aktywnie spędzić kilka godzin, zintegrować się z dziećmi z innych przedszkoli oraz zachęcił do gry w piłkę wielu miłośników tego sportu.