Grupa pszczółki w czerwcu ukończyły Projekt Edukacyjny "Zabawa sztuką". Dzieci brały chętnie udział w zajęciach została rozbudzona i rozwinięta u nich wrażliwość estetyczna oraz indywidualne zdolności odkrywcze dzieci, ich wyobraźni oraz twórczego myślenia.

Było to możliwe dzięki pobudzeniu ich kreatywności oraz doskonaleniu sprawności manualnych. W wyniku czego możliwe stało się odkrywanie przyjemności tworzenia jak również cieszenie się uzyskanym efektem pracy.

Przedszkolaki rozwijały swoje zainteresowania plastyczne w innych warunkach niż na zajęciach dydaktycznych. Panująca atmosfera przyjaznej, twórczej pracy sprzyjała powstawaniu więzi w grupie, wyzwalała u dzieci radość tworzenia i wiarę we własne uzdolnienia. Poniższe zdjęcia ukażą naszą całoroczną pracę.